Biuro główne
Biuro główne
Biuro Warszawa

Kontakt

FIRMA BUDOWLANO-CONSULTINGOWA
IKA JAROSŁAW WÓJCIK

Siedziba
43-502 Czechowice – Dziedzice
ul. Legionów 211

NIP: 652-103-27-09

Biuro
telefon: +48 501 008 627
telefon: +48 32 450 73 73
email: biuro@ika-bud.pl

Sekretariat: Urszula Wójcik
email: uwojcik@ika-bud.pl

Dyrektor operacyjny: Rafał Matlas
telefon: 501 008 823
email: rmatlas@ika-bud.pl

Dział rozliczeń: Małgorzata Gandzel
telefon: 501 008 568
email: mgandzel@ika-bud.pl

Dział zakupów: Agnieszka Czech
telefon: 501 008 912
email: aczech@ika-bud.pl

Dział kadr: Beata Franczak
telefon: 501 008 542
email: beata@ika-bud.pl

Obsługa techniczna nieruchomości:  

Michał Hamuda

telefon: 501 008 763
email: mhamuda@ika-bud.pl

email: serwis@ika-bud.pl

Wyślij wiadomość

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności i oferty wyślij do nas wiadomość, a my z radością na nią odpowiemy.