Biuro główne
Biuro Warszawa

Inżynier przygotowania produkcji

Ika | Firma Budowlano - Consultingowa > Inżynier przygotowania produkcji

Zakres obowiązków

  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej,
  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych według dokumentacji projektowej,
  • Przygotowanie oraz rozesłanie zapytań ofertowych,
  • Weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców,
  • Wycena materiału i sprzętu,
  • Współpraca z inwestorami, firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń,
  • Przygotowywanie zleceń i zamówień oraz dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Znajomość branży budowlanej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu NORMA

Oferowane warunki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – w tym premie uznaniowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę od zaraz
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 4000 – 5000 zł netto

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na adres: beata@ika-bud.pl

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny: 501 008 542

O nas…

Firma Budowlano-Consultingowa IKA to firma, która już od 1994 roku z sukcesem buduje swoją mocną pozycję na rynku usług projektowych, budowlanych i doradczych. Mamy na swym koncie takie realizacje jak Dom Volvo w Warszawie, Salon Bentley/ Lamborghini i Porsche w Warszawie, Galeria Sukcesja w Łodzi, czy posiadłość Chateau Bellevue we Francji.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala także na sprawne działania w zakresie szeroko pojętej obsługi technicznej firm i zarządzania nieruchomościami. Rzetelność, kompleksowość oraz krótkie terminy realizacji zleceń to nasze główne atuty. Wszystko to poparte współpracą z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów oraz technologii budowlanych gwarantuje Państwu, że każda inwestycja wykonywana przy naszym współudziale będzie przebiegać sprawnie i w pełni profesjonalnie.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.ika-bud.pl