Biuro główne
Biuro Warszawa

Koordynator prac budowlanych

Ika | Firma Budowlano - Consultingowa > Koordynator prac budowlanych

Zakres obowiązków

– Nadzór nad jakością i terminowością robót zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu

– Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta podczas realizacji inwestycji oraz w procesie ofertowania

– Sporządzanie kosztorysów ofertowych według dokumentacji projektowej

– Wycena materiału i sprzętu

– Współpraca z inwestorami, firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń

– Przygotowywanie zleceń i zamówień oraz dokumentacji powykonawczej

Wymagania

– Uprawnienia do kierowania robotami budowlanym
– Znajomość branży budowlanej

– Znajomość obsługi programów AutoCAD, Excel

– Wykształcenie wyższe techniczne

– Doświadczenie na podobnym stanowisku

– Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją kontraktu

– Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

– Rzetelność i odpowiedzialność

– Prawo jazdy kat. B

Oferowane warunki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie uznaniowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę od zaraz
  • Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na adres: beata@ika-bud.pl

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 501 008 542

O nas…

Firma Budowlano-Consultingowa IKA to firma, która już od 1994 roku z sukcesem buduje swoją mocną pozycję na rynku usług projektowych, budowlanych i doradczych. Mamy na swym koncie takie realizacje jak Dom Volvo w Warszawie, Salon Bentley/ Lamborghini i Porsche w Warszawie, Galeria Sukcesja w Łodzi,  czy posiadłość Chateau Bellevue we Francji.

Nasze wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwala także na sprawne działania w zakresie szeroko pojętej obsługi technicznej firm i zarządzania nieruchomościami. Rzetelność, kompleksowość oraz krótkie terminy realizacji zleceń to nasze główne atuty. Wszystko to poparte współpracą z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów oraz technologii budowlanych gwarantuje Państwu, że każda inwestycja wykonywana przy naszym współudziale będzie przebiegać sprawnie i w pełni profesjonalnie.